Adler Raclette - electric grill AD 6616 Table, 1400 W, Black/Stainless steel
- TootjadAdler
- Mudel: AD 6616
- Saadavus: 1
-
41€
Adler Raclette - electric grill AD 6616 Table, 1400 W, Black/Stainless steel
| All | |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 300.00 mm |
| Brutokaal | 3.27 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 304.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 469.00 mm |
| Eemaldatav plaat | Yes |
| Eemaldatav tilkumisalus | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross height master carton | 370 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Jahe(dad) käepide(med) | Yes |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Maht (m3) | 0.04 m |
| Märgutuli | No |
| Muud funktsioonid | Double-sided hob: flat and corrugated Fully removable hob for easy cleaning Perfect for feasting in 8 people |
| Nakkumatu kate | Hob and pans coated with non-stick coating |
| Net weight master carton | 9 kg |
| Netokaal | 2.62 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Paber/Papp | 650.00 g |
| Palette Qty | 40 pc(s) |
| PET | 50.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 250.00 g |
| Producer product family | Raclette - electric grill |
| Producer product name | AD 6616 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Suitsutamise funktsioon | No |
| Taara kaal (kg) | 0.65 kg |
| Tare weight master carton | 1.117 kg |
| Toiduvalmistamise ala | 966 cm |
| Toiduvalmistamise ala kuju | Rectangle |
| Toote värv | Black/Stainless steel |
| Tüüp | Table |
| Võimsus | 1400 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler raclette - electric grill ad 6616 table, 1400 w, blackstainless steel, ad 6616, adler, grillid


















